Przewijanie pieluch niemowlaka oraz małego dziecka to nieodłączny element związany z byciem rodzicem. W dzisiejszych czasach większość miejsc ogólnodostępnych, do których mogą udać się całe rodziny, posiadają oddzielne miejsca przeznaczone specjalnie dla rodziców z małymi dziećmi, gdzie w bezpieczny i komfortowy sposób mogą oni zająć się swoimi pociechami. W trakcie wyposażania takiego miejsca należy zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo oraz funkcjonalność.
Nasz firma pragnie zaprezentować Państwu przewijaki dla niemowląt, które doskonale sprawdzą się w centrach handlowych, restauracjach czy gabinetach lekarskich. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS, które ma dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Płaszczyzna przewijaków dla niemowląt jest gładka, nie ma żadnych wybrzuszeń ani zadrapań, które mogłyby uwierać maluszka w trakcie zmiany pieluchy. Przewijaki są składane, montowane do ściany, dzięki czemu zajmują jak najmniej miejsca w pomieszczeniu. Posiadają pojemnik na ręczniki papierowe oraz pas bezpieczeństwa.
Przewijaki dla dzieci i niemowląt prezentowane w Hygio.pl są bardzo bezpieczne i łatwe w użyciu, doskonale sprawdzą się w obiektach ogólnodostępnych.

 

 

KARTA PRODUKTU: SH0138                  KARTA PRODUKTU: SH0139

 

 


« Akcesoria hoteloweMydła/środki czystości »