Łazienki użytku publicznego są specyficzną kategorią łazienek, mają inne wymagania jeśli chodzi o ich projektowanie i urządzanie. Ekonomiczne zagospodarowanie przestrzeni, wytrzymały materiał oraz duża funkcjonalność to jedne z kryteriów, jakie muszą spełniać produkty do takich łazienek. Jednym z takich elementów, które ułatwiają korzystanie z łazienek użytku publicznego są podajniki na ręczniki papierowe. W naszej ofercie znajdą Państwo dystrybutory ręczników składanych typu ZZ oraz ręczników w roli.
Posiadamy podajniki ręczników papierowych wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS. Są one odporne na uszkodzenia wynikające z codziennego użytkowania, łatwe w obsłudze oraz zapewniają estetyczny wygląd, dostępne w kolorze białym i srebrnym.
Dystrybutory ręczników papierowych wykonane ze stal nierdzewnej szczotkowanej lub w połysku, są świetnym uzupełnieniem wystroju łazienki dla tych, którzy cenią sobie klasyczny wygląd i elegancję. Podajniki te są niezwykle odporne na uszkodzenia i zarysowania.
Wszystkie dystrybutory ręczników papierowych wykonane są z najwyższą dbałością o detale, a także dużą funkcjonalnością, aby zapewnić Państwu jak najlepsze użytkowanie. Dystrybutory są zabezpieczone przed ingerencją osób trzecich zamkiem, każdy z nich posiada wizjer informujący o ilości ręczników w podajniku.
Hygio.pl ma w swoim asortymencie duży wybór produktów, które pozwolą na skompletowanie całych zestawów łazienkowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

 

 


« Dozowniki do mydłaPojemniki na papier toaletowy »