Toalety publiczne codziennie są używane przez dużą liczbę osób. Aby zapewnić wszystkim użytkownikom higieniczne korzystanie, należy zwrócić bardzo dużą uwagę na detale w trakcie jej projektowania. Każda toaleta użytku publicznego musi posiadać dozownik na mydło. W bogatej ofercie naszej firmy proponujemy Państwu duży wybór dystrybutorów o różnych pojemnościach na mydło w płynie, mydło w pianie oraz na płyn dezynfekcyjny.

Hygio.pl posiada w swojej ofercie dozowniki wykonane z tworzywa sztucznego ABS, które jest wyjątkowo odporne na uszkodzenia wynikające z codziennego użytkowania, oraz wszelakie uszkodzenia mechaniczne.
Dystrybutory mydła wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej: szczotkowanej czy chromowej, są idealne dla osób, które cenią sobie klasyczny wygląd i dużą estetykę wykonania. Stal nierdzewna charakteryzuje się tym, że jest bardzo odporna na zarysowania oraz pozwala na długoterminowe użytkowanie.
Posiadamy również podajniki łokciowe na mydło lub płyn dezynfekcyjny, które doskonale sprawdzą się w gabinetach lekarskich czy szpitalach.
Wszystkie pojemniki na mydło są wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły, które ułatwiają codzienne korzystanie. Każdy dystrybutor do mydła lub płynu dezynfekcyjnego jest zaopatrzony w ergonomiczny przycisk lub dźwignię, wizjer do kontroli ilości płynu w podajniku oraz zestaw wkrętów z kołkami.


Podajniki na ręczniki papierowe »